הצהרת נגישות

סול אנד פפר בע"מ משקיעה מאמצים ומשאבים רבים על מנת לספק לכל לקוחותיה שירות שוויוני, מכובד, נגיש ומקצועי. בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ”ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיאפשרו לכל אדם בעל מוגבלות לקבל את השירותים הניתנים לכלל הלקוחות, באופן עצמאי ושוויוני.


הסדרי נגישות מבנים
להלן הסדרי הנגישות הקיימים במרכזי קבלת קהל –
1. שירות לקוחות נגיש
2. הדרכות עובדים לשירות נגיש – מתקיימות הדרכות להכרת תחום הנגישות, יצירת מודעות בקרב העובדים והקניית כלים מעשיים למתן שירות נגיש.
3. מוקד טלפוני נגיש – המענה הקולי הונגש כך שהמידע מועבר בשפה ברורה וללא מוסיקת רקע.
4. אמצעים נוספים ליצירת קשר – קיימים מספר אמצעים נוספים ליצירת קשר:
א. דואר אלקטרוני – info@soulandpepper.com
ב. פניה באמצעות "צור קשר" באתר
ג. פניה באמצעות הדואר: הנחושת 4, תל אביב (רמת החיל), מגדלי אור, בנין B


נגישות אתר האינטרנט
אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ו/או אנשים מבוגרים, לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים. אחוז גבוה בקרב האוכלוסייה נתקל בקשיי שימוש באינטרנט. סול אנד פפר פועלת למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי.


מידע על נגישות האתר
באתר זה הושקעו מאמצים רבים כך שיעמוד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג 2013.
התאמות הנגישות בוצעו עפ”י המלצות התקן הישראלי ונבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפן כרום. האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה, עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, ומותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולארי. החברה מעמידה עבור לקוחותיה אפשרות לקבלת מידע בפורמטים נגישים. מסירת המידע הינה ללא עלות ומיועדת עבור אנשים עם מוגבלות.
אתר זה הינו אתר חדש ועודנו בתהליכי הקמה ושיפור על בסיס יום-יומי. ייתכן שחלק מהאתר עדיין איננו נגיש באופן מלא. במידה שנתקלתם במסמך, עמוד או סרטון שאינו נגיש, אנא העירו את תשומת ליבנו ונדאג להנגיש לכם את המידע.
לפניות ומידע בנושא נגישות ניתן ליצור קשר עם רכז הנגישות של החברה שפרטיו מופיעים בהמשך ההצהרה.
דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות
סול אנד פפרממשיכה במאמציה לשפר את נגישות החברה כחלק ממחויבותה לאפשר לכלל האוכלוסייה, כולל אנשים עם מוגבלויות, לקבל שרות נגיש ומותאם. במידה ונתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח שתעדכן אותנו בכך, ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם האפשרי.


פרטי אחראית הנגישות בסול אנד פפר
שם: הדר מזור
נייד: 054-4428508
דוא”ל: hello@soulandpepper.com
פרסום הצהרת הנגישות

הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 21.07.2021